-5%
  Elustiil-ja sisustus» Joogavarustus

  Joogamatt 5mm (hall)

  Jooga on tasakaalukunst, nagu ka selle joogamati disain. Minisos kasutame kvaliteetset polüvinüülkloriidi materjali, mis saavutab täiusliku tasakaalu pehmuse ja mugavuse vahel ning pakub teie kehale piisavalt tuge. See on painduv materjal, mida saab korduvalt venitada, et tagada suurepärane vastupidavus, kulumiskindlus ja kahjulike kemikaalide puudumine.
  Libisemiskindlus- jooga on voolav kunst ja me tahame olla kindlad, et olete harjutamise ajal täiesti ohutu. Selle mati jaoks on sellel tekstureeritud pind, mis suurendab haardumist, mis tagab täiustatud haarduvuse mõlemal küljel, aidates teil saavutada stabiilsust ja ohutult säilitada poose – kõike alates sõdalasest või allapoole suunatud koerast kuni laiendatud külgnurga või planguni. Pole enam muret kukkumise pärast, lihtsalt joogata ja mediteeri
  5mm joogamatt on ideaalne valik nii algajatele, kes eelistavad pehmust, kui ka kogenud joogaharrastajatele, kes eelistavad paremat tuge. 173cm pikkus ja 61cm mati laius tagab mugavuse igas kujus ja suuruses inimestele. Kasutage matti kõigeks alates joogast, pilatesest kuni venituste, meditatsiooni ja muude tugevdavate harjutusteni.
  KERGE JA KAASASKAASATAV- Mati valmistamiseks kasutatakse 870g PVC-d mis teeb mati eriti kergeks.
  LIHTNE PUHASTADA: See kasutab niiskuskindluse tehnoloogiat ning on vee- ja higikindel. Puhastamiseks piisab niiskest lapist. See on Teie tervisliku elu kuninglik kaaslane.
  Mõõdud:
  • pikkus: 173 cm
  • laius: 61 cm
  • kõrgus: 0.5 cm
  • kaal: 1319 g
  Tootekood: 6941447557785
  EUR 14.20
  EUR 14.95
  Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva
  Joogamatt 5mm (hall)

  MAKSMINE
  Meie e-poes on võimalik tasuda pangalingiga

  TRANSPORT
  Tasuta transport Eesti piires alates 35€ ostust

  TAGASTUSÕIGUS
  Kauba saate soovi korral tagastada 14 päeva jooksul

  Sarnased tooted